0_Maqedoni.Portal SQKronikë SQKronikë.portal SQLajme nga komunat SQShkup SQ

Arrestohen dy dilerë droge nga Shkupi

- Sot rreth orës 11:00 në rajonin e Kisella Vodës, nëpunës policorë të Njësisë së Policisë Intervenuese në SPB Shkup kanë arrestuar personat G.K.(34) dhe D.M. (32), të dy nga Shkupi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle