Kronikë SQKronikë.portal SQShoqëri SQ

Arrestohen disa dilerë, konfiskohet metadon, pistoletë dhe plumba

- Nëpunës policorë sot kanë arrestuar dy banor të Shtipit te të cilët janë gjetur 30 shishe metadon, pistoletë gazi dhe plumba, njoftoi pasdite Ministria e Punëve të Brendshme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle