0_Maqedoni.Portal SQKronikë SQKronikë.portal SQShoqëri SQ

Arrestohen dilerë nga Gostivari, u gjet heroinë

Punonjësit policorë të SPB Tetovë – Departamenti për Punë të Brendshme Gostivar, dje rreth orës 15:15 në rrugën "Goce Dellçev" në Gostivar, kanë privuar nga liria K.S.(52) dhe M.A.(60) nga Gostivari, pasi gjatë bastisjes te  K.S. Janë gjetur 34 pako me heroinë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle