0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQKronikë SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Arrestohen 19 persona në mes të cilëve shtatë të mitur, ndalohen gjatë kontrolleve në objektet hotelierike në Prilep

Në kuadër të projektit "Verë e sigurt 2022", dje nga ora 00:10 deri në 03:00 është kryer kontroll aksioni në disa objekte hoteliere në Prilep dhe Fusha e Prilepit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle