0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKronikë SQKronikë.portal SQShoqëri SQ

Arrestohen 17 persona, te ata është gjetur drogë

Nëpunësit policor kanë privuar nga liria 17 persona, prejse te ata ëahtë gjetur marihuanë, materie e bardhë në formë të pluhurit, disa lloje të mdikamenteve dhe paketime me materie të fortë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle