Futboll SQSport SQ

Arrestohen 12 persona pas përplasjeve mes tifozëve të Lesterit dhe Napolit

Policia ka arrestuar 12 persona pas përplasjeve në mes tifozëve para dhe pas ndeshjes së La Ligës Evropa në mes Lesterit dhe Napolit (2:2), lajmëroi “Futball Italia”.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle