0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQ

Arrestohen 11 persona të cilët i ofendonin Rashfordin, Sançon dhe Sakan pas finales së EURO 2020

– Policia britanike arrestoi 11 persona të cilët i ofendonin lojtarët e Anglisë, Bukajo Saka, Markus Rashford dhe Xhejdon Sanço pas finales së KE 2020 kundër Italisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle