0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Arrest shtëpiak për të dënuarit në rastin “Organizatorët e 27 prillit”

Këshilli gjyqësor i kryesuar nga Ilija Tërpkov u shqiptoi arrest shtëpiak Trajko Veljanovskit, Spiro Ristoskit dhe Vladimir Atanasovit, të cilët sot u dënuan me burg për rastin "Organizatorët e 27 prillit".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle