Botë SQBotë.Portal SQ

Armëpushim pas këmbimzjarrit në kufirin mes Kirgistanit dhe Taxhikistanit, ku janë plagosur 11 ushtarë kirgizë, ndërsa janë vrarë dy civilë nga Taxhikistani

Njëmbëdhjetë ushtarë kirgizë janë plagosur në këmbimzjarrin në kufirin me Taxhikistanin, kumtoi Ministria e Shëndetësisë të këtij vendi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle