0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Armenia dhe Azerbajxhani do t’i rifillojnë bisedimet për Nagorno-Karabahun

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle