0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Armata ukrainase theksoi se kanë vendosur kontroll mbi qytetin Pripjat

Armata ukrainase njoftoi se sërish ka ndërmarrë kontroll mbi qytetin Pripjat dhe mbi një pjesë të rajonit kufitar ndërmjet Ukrainës dhe Bjellorusisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle