Botë SQBotë.Portal SQ

Armata sudaneze ka vrarë dy demonstrues kundër grusht-shtetit

Ushtarët sudanezë sot kanë vrarë dy persona dhe kanë plagosur më shumë se 80 të tjerë në tentimin për t’i penguar protestat kundër grusht-shtetit, kumtuan burimet mjekësore.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle