0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Armata shënon 29 vite të ekzistimit

Në platonë para Ministrisë së Mbrojtjes dhe Shtatmadhorisë së Armatës në Shkup sot do të shënohet Dita e Armatës e Republikës së Maqedonisë së Veriut. Solemniteti do të realizohet në pajtim me protokollin e Komisionit për mbrojtje nga sëmundjet ngjitëse për shënimin e festive shtetërore.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle