Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Armata izraelite vrau dy pjesëtarë të Xhihadit Islamik

- Ushtarët izraelitë sot vranë dy palestinezë gjatë arrestimit në Bregun Perëndimor të okupuar, njoftoi armata dhe Xhihadi Islamik ekstremist.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle