Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Armata australiane e angazhuar për zbatimin e masave restriktive në Sidnej

– Australia do të dërgojë qindra ushtarë në Sidnej që të ndihmojnë në zbatimin me masat për kufizim dhe karantinë. Që nga paraqitja e llojit delta të koronavirusit në qershor, janë regjistruar gati 3.000 infeksione të reja dhe nëntë raste të vdekjes.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle