0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQ

Arifi: Vaksinimi kundër Kovid-19 tani ofron dalje nga kjo fazë e pandemisë

Kryetarja e komunës së Tetovës dhe kandidate për mandat të ri Teuta Arifi, sot vizitoi një nga pikat për vaksinim me qëllim që të dërgojë apel deri te qytearët që ta pranojnë imunizimin si mënyrë të vetme për shpëtim nga pandemia me Kovid-19. Ajo ishte te objekti i ndërtesës administrative të Muzeumit në rajonin e Tetovës, që është një nga dy pikat për vaksinim në këtë moment.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle