0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQPartitë politike SQPolitikë SQShoqëri SQZgjedhjet Lokale 2021

Arifi: Rinovojmë një ndërtesë të rrënuar për qendrën kulturore rinore

Kryetarja e Tetovës dhe kandidate e BDI-së për mandat të ri, Teuta Arifi sot e vizitoi qendrën kulturore rinore, më saktë hapësirën rinovimi i të cilit ka përfunduar në periudhën e fundit. Arifi theksoi se me këtë objekt krijohet hapësirë për të rinjtë dhe realizimin e aktiviteteve të tyre të dëshiruara.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle