0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQZgjedhjet Lokale 2021

Arifi: Filloi asfaltimi i rrugës “Goce Dellçev” – realizuam një nevojë të madhe të qytetit

Kryetarja e Tetovës dhe kandidate për mandat të ri, Teuta Arifi me këshilltarët e sapozgjedhur nga radhët e BDI-së i shqyrtoi punimet në rrugën "Goce Dellçev" që janë në fazën përfundimtare të rikonstruimit. Pas rikonstruimit të bërë në infrastrukturën nëntokësore, filloi edhe faza finale me vendosjen e asfaltit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle