0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQSektori civil SQShoqëri SQ

ARDB dhe OSBE nënshkruan Memorandum për zbatimin e projekteve të përbashkëta 2021 – 2024

Drejtori i Agjencisë për realizim të të drejtave të bashkësive (ARDB), Eran Kurtish dhe Ambasadori i Misionit të OSBE-së në vend, Klemens Koja, sot nënshkruan Memorandum për mirëkuptim.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle