0_Sport,Portal SQ0_Web_Aktuale SQSport SQ

Arbresha Rexhepi në izolim të pjesërishëm, nuk do ta bart flamurin e Maqedonisë së Veriut në Lojërat olimpike në Tokio

Olimpistja nga Maqedonia e Veriut në xhudo, Arbresha Rexhepi është në izolim të pjesërishëm pas një kontakti të afërt me person të infektuar me koronavirus në fluturimin drejt Tokios dhe nuk do ta bart flamurin e Maqedonisë së Veriut në hapjen e nesërme solemne të lojërave në Tokio.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle