0_Magazinë.Portal SQMagazinë SQSkena SQ

Ar Keli u dënua për keqtrajtim seksual të një minoreneje

Muzikanti amerikan i zhanrit RNB, Ar Keli, i njohur për këngën “I Believe I Can Fly”, sot u shpall fajtor për zhvatje, tregti seksuale dhe keqtrajtim të një të miture. Disa persona që e paditën këngëtarin, gjatë kohës së gjykimi dëshmuan hollësisht për atë se si ai i kishte vënë para tekave sadiste dhe të çoroditura kur ata ishin persona të mitur.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle