Politikë SQ

Apasiev: Aleanca, Alternativa dhe BESA kanë mundësi historike për ta dërguar BDI-në në opozitë

Kryetari i partisë E Majta Dimitar Apasiev konsideron se deputetët e Aleancës, Alternativës dhe BESA-së kanë, siç thotë, mundësi historike për ta dërguar BDI-në në opozitë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle