0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Antonovski për BGNES: Të investojmë në afrimin midis Bullgarisë dhe Maqedonisë së Veriut

Duhet të investohet në afrimin midis Bullgarisë dhe Maqedonisë së Veriut, sepse kjo është politika më e thjeshtë nga stagnimi i tanishëm në marrëdhëniet bilaterale, thotë drejtori i MIA-s, Dragan Antonovski në një intervistë për agjencinë bullgare BGNES.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle