0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Antonovski: Me qendrën për shtyp të MIA-s në Sofje do të kontribuojmë në shkëmbimin e informatave, të verifikuara dhe të sakta

Drejtori i përgjithshëm i Agjencisë Informative Mediatike, Dragan Antonovski deklaroi sot për "Utrinski brifing" se me hapjen e qendrës për shtyp të MIA-s në Sofje do të kontribuojmë për shkëmbimin e informatave, të verifikuara dhe të sakta.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle