Evropë SQEvropë.Portal SQ

Antonov: Ambasada ruse në SHBA është bllokuar, në Uashington refuzojnë takime me mua

Ambasadori i Rusisë në SHBA, Anatolij Antonov sot theksoi se ambasada në Uashington është “nën bllokadë”, llogaritë e përfaqësive diplomatike dhe konsullore të Rusisë në vend janë të bllokuara dhe u ankua se zyrtarët e lartë dhe kongresmenët refuzojnë takime me të.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle