Ballkan SQBallkan.portal SQ

Antivakserët kanë hyrë në studion e lajmeve në TV Sllovenia

Një grup i protestuesve të cilët kundërshtojnë vaksinimin dhe masat epidemiologjike kanë hyrë në TV Sllovenia, theksohet në faqen e internetit të televizionit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle