0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQPolitikë SQShoqëri SQ

Antikorrupsioni kërkon përgjegjësi penale për kryetarin e Komunës së Strugës

Komisioni shtetëror për parandalim të korrupsionit kërkon që kryetari I Komunës së Strugës të përgjigjet penalisht për shkak të furnizimeve të dyshimta publike, shpenzimeve iracionale dhe furnizimit me automjete.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle