0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Antikorrupsioni hapi lëndë për transaksionet e shfrytëzuesve buxhetorë ndaj Ejupit

Nga Komisionit Shtetëror për Parandalim të Korrupsionit për MIA-n konfirmuan se prej sot japin lëndë sipas  zërave dhe do t'i kontrollojnë të dhënat e institucioneve lidhur me informacionet e publikuara se prezantueses televizive Besmira Ejupit i janë realizuar transaksione nga ana e shfrytëzuesve  buxhetorë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle