0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

Anoniumus e sulmuan Bankën Qendrore të Rusisë, paralajmëruan publikimin e të dhënave sekrete

- Grupi i hakerëve Anoniumus njoftoi se e kanë sulmuar Bankën Qendrore të Rusisë dhe se do të publikojnë më shumë se 35.000 të dhëna.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle