0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

“Anonimusët” hakuan mbi 300 internet faqe ruse dhe bjelloruse

Grupi ndërkombëtar i hakerëve "Anonimusët" sot kumtoi se siç kishte paralajmëruar, aktivistët e vet rrëzuan mbi 300 internet-faqe të agjencive zyrtare ruse, kompanive, mediumeve, bankave, me të cilave bjelloruset "Belorusbank", "Priorbank" dhe "Belinvestbank".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle