0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Anketë: Tras i ka kaluar tashmë në jopopullaritet Xhonsonin dhe Korbin

Kryeministrja e re britanike Liz Tras është  më pak e njohur se paraardhësi i saj Boris Xhnson dhe ish-lideri i Partisë Laburiste, Xheremi Korbin, sipas një sondazhi të agjencisë "Veri", cituar nga DPA.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle