Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Anketë: Rreth dy të tretat e gjermanëve janë të pakënaqur me kancelarin Sholc

Rreth dy e treta e gjermanëve janë të pakënaqur nga puna e kancelarit Olaf Sholc dhe qeverisë së tij e cila është më shumë që nga fillimi i mandatit, tregon hulumtimi.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle