Botë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Anketë: Rejtingu i Bajdenit ka shënuar edhe një rënie

Rejtingu i presidentit amerikan Xho Bajden në mënyrë shtesë u zvogëlua këtë javë dhe është afër nivelit më të ulët në mandatin e tij, tregon hulumtimi i Rojtersit dhe Ipsos.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle