Evropë SQEvropë.Portal SQ

Anketë: Qytetarët e BE-së i japin përparësi Merkelit në krahasim me Makronin

– Në pyetjen hipotetike për kë do të votonin për “kryetar të BE-së”, nëse Angela Merkel dhe Emanuel Makron janë kandidatët e vetëm, më shumë se gjysma e të anketuarve në Holandë, Spanjë dhe Portugali janë prononcuar për kancelaren gjermane në largim.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle