Botë SQBotë.Portal SQ

Anketë: Pothuajse 80 për qind e palestinezëve duan që Abasi të japë dorëheqje

 Pothuajse 80 për qind e palestinezëve duan të japë dorëheqje presidenti palestinez Mahmud Abas, që konsiderohet si pasqyrim i zemërimit të opinionit për shkak të vdekjes së aktivistit të arrestuar dhe shtypjes së  protestave gjatë verës, tregojnë anketat e reja të mendimit publik.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle