0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Anketë – Gjysma e francezëve nuk e dinë se vendi i tyre kryeson me BE-në

- Gjatë gjysmës së parë të këtij viti, Parisi zyrtar do të jetë i obliguar për agjendën e Bashkimit Evropian, sepse Franca e mori kryesimin me rotacion me Këshillin e BE-së, organi përgjegjës për koordinim të politikave dhe miratimin e ligjeve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle