Ballkan SQBallkan.portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Anketë: Gjashtë parti do të hyjnë në parlamentin e ri bullgar

Gjashtë parti do të hynin në Kuvendin e 48-të kombëtar të Bullgarisë, tregon anketa e Hulumtimit kombëtar, e cila është realizuar në 1.020 qytetarë të rritur në periudhën nga 30 korriku deri më 5 gusht, e bërë nga bTV dhe agjencia "Market Links".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle