0_Maqedoni.Portal SQKulturë SQKulturë.Portal SQShoqëri SQ

Anketë e ISHAKA: Qytetarët presin pas zgjedhjeve kultura dhe arti të përfaqësohen më shumë dhe të ngriten në mjediset lokale

Kultura nuk është gjithmonë në qendër të vëmendjes dhe në nivelin e domosdoshëm, tregojnë rezultatet e anketës anonime të të zbatuar nga ana e Institutit për Shkencë, Aleternativë, Kulturë dhe Art (ISHAKA), në prag të zgjedhjeve lokale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle