Evropë SQEvropë.Portal SQ

Anketë e “Frans Inter”: Kriza sociale dhe fuqia blerëse janë shqetësimet kryesore të francezëve para zgjedhjeve presidenciale

Sipas rezultateve të hulumtimit të “Frans Inter” dhe “Ipsos Sopra- Steria”, kriza sociale, pabarazia dhe fuqia punëtore janë në krye të shqetësimeve të francezëve, larg temave që për momentin dominojnë në fushatën presidenciale parazgjedhore, njofton korrespondenti i MIA-s.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle