0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQ

Anketë: Dezinformatat lidhur me koronavirusin edhe më tutje përhapen në mbarë SHBA-në

- Dezinformatat lidhur me koronavirusin vazhdojnë të përhapen dhe të paraqesin problem sepse informacioni i saktë nuk arrin tek njerëzit, kuptohet nga anketa e Fondacionit familjar Kajzer, publikoi sot Uashington post.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle