0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Anjelit, Nedvedit dhe ish funksionarëve tjerë në Juventus u kanoset burg

Prokuroria në Torino ka parashtruar kërkesë për akuzë kundër 12 personave, të cilët janë nën hetim, mes të cilëve edhe ish kryetari i klubit Andrea Anjeli, ish nënkryetari Pavel Nedved, ish drejtori ekzekutiv Mauricio Arivabane dhe Fabio Paratiçi, publikoi “Skaj Sport Italia”.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle