Evropë SQEvropë.Portal SQ

Anije të NATO-s kanë hyrë në Detin Baltik

Anijet e përbërjes së grupit të parë të përhershëm detar kundër minierave të NATO-s kanë hyrë në Detin Baltik dhe do të marrin pjesë në stërvitje me vendet fqinje të Aleancës dhe vendet partnere, kumtoi sot shërbimi për media i Shtabit të përgjithshëm të mbrojtjes së Estonisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle