0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Anglia kundër Italisë në finalen e EURO 2020

Anglia mbrëmë para 60.000 shikuesve në stadiumin “Uembli” në Londër e mposhti Danimarkën pas pjesës së vazhdimeve me 2:1 (1:1) dhe e siguroi finalen në Kampionatin Evropian kundër Italisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle