0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Angelov: Nëse është e nevojshme do të shpallim gjendje krize në një pjesë ose në të gjithë territorin e shtetit

Për sot është caktuar mbledhje e grupit për vlerësim në të cilën do të shqyrtohet serioziteti i situatës me zjarret dhe nëse është e nevojshme do të propozohet të shpallet gjendje krize në një pjesë ose në të gjithë territorin e vendit, deklaroi mbrëmë drejtori i Qendrës për menaxhim me krizat, Stojançe Angelov gjatë vizitës në Koçani.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle