0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

Angellovska- Bezhoska: Pritjet janë se normat e interesit do të rriten, po bëhen përpjekje që kjo të jetë mesatare

- Pritjet janë se normat e interesit do të rriten, por po bëhen përpjekje që kjo të jetë mesatare dhe të mos ndikojë shumë te popullata dhe sektori i korporatave, deklaroi sot guvernatorja e Bankës Popullore, Anita Angellovska - Bezhoska.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle