0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Angellov në takim me patrullën e skijimit “Asklepij” në Kodër të Diellit

Me ftesë të Shoqatës për mbrojtje dhe shpëtim në male dhe në terrene të paaritshme“Asklepij”, drejtori i QKM-së, Stojançe Angelov, vizitoi patrullën e njëjtë të skijimit - në qendrën e skijimit “”Kodër Dielli”, ku alpinisti i njohur dhe drejtuesi i shumë projekteve në fushën e shpëtimit të jetëve njerëzore në male Konstantin Ciriviri, e njohu me punën e tyre, njofton QMK.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle