0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Angellov: Helikopterët janë kthyer në Shkup të mbushin karburant, do të kthehen sërish në terren

Helikopterët janë kthyer në Shkup për të mbushur karburant dhe sërish do të kthehen në terren, deklaroi për MIA-n drejtori i Qendrës për Menaxhim me Kriza, Stojançe Angellov.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle