0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

Angelloski: Çdo ofertë për të siguruar energji elektrike më të lirë është e rëndësishme për ekonominë

Çdo ofertë dhe çdo mundësi për të marrë çmim më të lirë të energjisë elektrike se ai në bursë, është avantazh i madh për ne dhe dëshirojmë të zbatojmë çdo pjesë të masave që është konstruktive dhe në drejtimin e duhur, deklaroi sot kryetari i Lidhjeve të Odave Ekonomike të Maqedonisë (LOE), Trajan Angelloski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle