0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Angell Kunçev: Të gjithë pjesëmarrësit në Këshillin konsultues janë vetizoluar

Kryeinspektori shtetëror shëndetësor i Bullgarisë, Angell Kunçev njoftoi se të gjithë pjesëmarrësit në Këshillin konsultues të presidentit Rumen Radev dje janë në vetizolim. Siç njofton korrespondenti i MIA-s nga Sofja, janë duke u kontrolluar testet e tyre aktualisht dhe pritet urdhër nga inspektoriatet rajonale shëndetësore për vendosjen e karantinës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle