0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQKorrespondentë BotëMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Angell Dimitrov: Nuk ka presion mbi Komisioni Historik, takimi i parë në fund të shkurtit

 Shefi i pjesës bullgare i Komisionit të Përbashkët Historik me Maqedoninë e Veriut Angell Dimitrov deklaroi se nuk ka kurrfarë ndryshimesh në të, Ata që nuk janë në të, vullnetarisht janë larguar dhe nuk janë ndërruar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle